Wczytywanie...

ANA DE ARMAS IDZIE Z BONDEM "NA NOŻE"!

2019-12-16

W „Nie czas umierać” nową dziewczyną Daniela Craiga ma podobno zostać Ana De Armas.

Już jutro odbędzie się wyczekiwana premiera zwiastuna nowego Bonda. W „Nie czas umierać” nową dziewczyną Daniela Craiga ma podobno zostać Ana De Armas. Ten intrygujący duet aktorski pokochało już w miniony weekend prawie 77 tys. Polaków! „Na noże” znalazło się w TOP 3 Box Office, zostawiając w tyle „Proceder”, „1800 gramów” oraz „Le Mans ‘66”.

Udostępniliśmy wywiady:
https://youtu.be/Hitci0Lt6zY
https://youtu.be/qZ_RfWC2l6Y
https://youtu.be/HY-Q1lOMeAA
https://youtu.be/Km_yDIz02dY
https://youtu.be/DaxIPTeOVzk
https://youtu.be/ZPP89XYHWns
https://youtu.be/GGnzC_BZ7Kc
https://youtu.be/IoCx7zGM3Mo

NA NOŻE (KNIVES OUT)
JUŻ W KINACH!
ZWIASTUN: https://youtu.be/_wzY-1jaS30

Gwiazdorska obsada z Danielem Craigiem (James Bond) i Chrisem Evansem (Kapitan Ameryka) na czele, w thrillerze reżysera „Gwiezdnych wojen”.  
Nowoczesne i pełne czarnego humoru podejście do klasycznej kryminalnej zagadki w stylu mistrzyni gatunku Agathy Christie.

  Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, „bliscy” Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.  

REŻYSERIA: Rian Johnson („Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, „Looper: Pętla czasu”)  

OBSADA:
Daniel Craig („Spectre”, „Skyfall”, „Dziewczyna z tatuażem”, „Opór”, „Monachium”)
Chris Evans („Kapitan Ameryka” - cykl, „Avengers” - cykl, „Snowpiercer: Arka przyszłości”, „Królowie ulicy”, „Niania w Nowym Jorku”) Ana de Armas („Blade Runner 2049”, „Rekiny wojny”, „Kamienne pięści”, „Anabel”)
Jamie Lee Curtis („Halloween”, „Prawdziwe kłamstwa”, „Rybka zwana Wandą”, „Chihuahua z Beverly Hills”)
Toni Collette („Dziedzictwo. Hereditary”, „Szósty zmysł”, „Był sobie chłopiec”, „Mała miss”)
Don Johnson („Pozycja obowiązkowa”, „Django”, „Maczeta”, „Tin Cup”, „Policjanci z Miami” – serial)
Michael Shannon („Kształt wody”, „Zwierzęta nocy”, „Droga do szczęścia”, „Take Shelter”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”) Christopher Plummer („Wszystkie pieniądze świata”, „Debiutanci” - OSCAR, „Informator”, „Piękny umysł”, “Dziewczyna z tatuażem”)