Wczytywanie...

ULUBIONY PSIAK POLSKICH WIDZÓW POWRACA!

2019-07-23

Ulubiony psiak polskich widzów, Bailey już 4 października powróci na wielki ekran. Głosu ponownie użyczy mu Marcin Dorociński.

Tym razem właściciel Bailey’a, Ethan powierzy mu bardzo odpowiedzialne zadanie, jakim będzie opieka nad jego dorastającą wnuczką. Aby dotrzymać jej kroku, czworonóg  będzie musiał podołać wielu wyzwaniom, a także (podobnie jak w poprzedniej części) odnaleźć się w wielu wcieleniach.
Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem!

Udostępniliśmy nowe materiały dedykowane social mediom, zachęcamy do ich pobrania i publikacji:

https://we.tl/t-A8FDYY71W8

 

BYŁ SOBIE PIES 2 (Dog’s Journey)
PREMIERA: 4 PAŹDZIERNIKA
 Zwiastun: https://youtu.be/QGR9AoJDXqY

Kontynuacja kinowego hitu, który w Polsce zachwycił prawie 650 tysięcy widzów w każdym wieku!  

Reżyserka serialowych hitów („PRZYJACIELE”, „DWÓCH I PÓŁ”, „WSPÓŁCZESNA RODZINA”) przedstawia najzabawniejszy, najbardziej wzruszający i nieprzewidywalny film roku dla widza w każdym wieku.   Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.  

Reżyseria: Gail Mancuso („Przyjaciele”, „Dwóch i pół”, „Współczesna rodzina”)  
Obsada:
•       Dennis Quaid („Był sobie pies”, „8 części prawdy”, „Pojutrze”, „Traffic“, „Częstotliwość”)
•       Marg Helgenberger („Był sobie pies”, „Erin Brockovich”, „Mr. Brooks”, “Bad Boys”)
•       Kathryn Prescott („Mamuśki mają wychodne”)
•       Betty Gilpin („Jak romantycznie!”, „Miasto duchów”)