Wczytywanie...

PASKUDNE JEST CUDNE!

2019-03-11

Niech żyją dziwni, inni i nietypowi! Jeśli nie mieścisz się w normach, to znaczy, że jesteś wyjątkowy, niezwykły, jedyny w swoim rodzaju.

Niech żyją dziwni, inni i nietypowi! Jeśli nie mieścisz się w normach, to znaczy, że jesteś wyjątkowy, niezwykły, jedyny w swoim rodzaju. Zupełnie jak Paskudy – bohaterowie nowej komedii dla całej rodziny!

Czas poznać głównych bohaterów wesołej animacji!  

Zobacz zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=6SanBNRqEsc   

 

MOXY
W polskiej wersji językowej przemówi głosem Karoliny Czarneckiej, a zaśpiewa głosem Anny Karwan!

    SZPENIO 
W rolę przebojowego psa wcieli się Kamil Bednarek!

FUKSIO 
W dubbingu usłyszymy Krzysztofa Szczepaniaka!

WAGE
Joanna Kołaczkowska
wystąpi w polskiej wersji językowej!

Porywająca animowana komedia, której bohaterami są postaci z nowej bardzo popularnej na świecie serii zabawek, które wkrótce pojawią się w polskich sklepach.  
Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Paskudowo. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom?

No raczej, bo przecież PASKUDNE JEST CUDNE!