Wczytywanie...

JAMIE DORNAN JESZCZE BARDZIEJ SEXY

2018-11-21

Jamie Dornan, czyli jak sexy Grey stał się Szkarłatnym Willem.

Jamie Dornan, czyli jak sexy Grey stał się Szkarłatnym Willem.

 

Irlandczyk z krwi i kości urodzony w Belfaście. Człowiek wielu talentów. Zanim został aktorem był modelem, brał udział w kampaniach m.in. Calvina Kleina, GAP czy Armani Exchange . Wpadł w oko Keirze Knightley, z którą przez jakiś byli parą. Ona poznała go ze swoim agentem, a ten załatwił mu rolę w „Marii Antoninie” Sofii Coppolli. Tak Jamie trafił na złoty ekran. Świat usłyszał o nim dzięki filmowi „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Kobiety oszalały na punkcie aktora, a bramy Hollywood zostały przed nim otwarte.

 

W najnowszej produkcji o słynnym złodzieju z Sherwood Dornan wciela się w rolę Szkarłatnego Willa. Buntownika, który zrobi wszystko, aby ludności Nottingham żyło się lepiej.

Nie jest wielkim fanem Robina i zastanawia się czy warto mu zaufać.

 

Robin Hood: Początek” w kinach już od 29 listopada.

 

 

 

 

 

 

Na www.monolith.pl dostępne są materiały prasowe do filmu „Robin Hood: Początek”. 
Wystarczy wejść na stronę: http://www.monolith.pl/rejestracja/ zarejestrować się, a po zatwierdzeniu przez administratora zalogować się http://www.monolith.pl/logowanie/. Żeby pobrać materiały do filmu, to po zalogowaniu trzeba wejść w zakładkę do danego filmu: np. ROBIN HOOD: POCZĄTEKhttp://monolith.pl/filmy/2018/robin-hood-poczatek/  tam, pod galerią zdjęć, będzie ikonka z paczką materiałów do pobrania.

 

 

Robin Hood: Początek

(Robin Hood)

PREMIERA: 29 LISTOPADA

Zwiastun: https://youtu.be/-Ms4cGi71PQ

 

 

REŻYSERIA:

Otto Bathurst („Peaky Blinders”)

 

OBSADA:

Taron Egerton („Kingsman: Tajne służby”, „Eddie zwany Orłem”, „Legend”)

Jamie Foxx („Ray”, „Django”, „Zakładnik”, „Prawo zemsty”)

Jamie Dornan („Pięćdziesiąt twarzy Grey’a”, „Ciemniejsza strona Grey’a”)

Eve Hewson („Most szpiegów”, „Wszystkie odloty Cheyenne’a”, „Więzy krwi”)

 

OBSADA POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ:

Józef Pawłowski: Robin z Loxley/Robin Hood

Błażej Wójcik: Jaha/John

Maria Pawłowska: Marion

Michał Mikołajczak: Szkarłatny Will

Marek Kalita: Szeryf Nottingham

Przemysław Glapiński: Braciszek Tuck

Miłogost Reczek: Kardynał

Maciej Maciejewski: Gisbourne

 

Leonardo DiCaprio przedstawia zupełnie nowe spojrzenie na postać jednego z najsłynniejszych bohaterów wszech czasów. Robin Hood wyrasta tu na pierwowzór wielu współ­czesnych superbohaterów.

Robin Hood to już nie rozbójnik z Sherwood, ale wojownik gotów rzucić wyzwanie potężnej armii i skorumpowanej władzy.

 

Zrealizowana z wielkim rozmachem, pełna przygód, wielkich scen bitew­nych i humoru opowieść o narodzinach legendy Robina z Sherwood.

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina - piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin posta­nawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kom­panem i nauczycielem staje się dawny wróg Mały John. Już wkrótce w mie­ście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który obiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wyma­gają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

 

GATUNEK: przygodowy / akcja

PRODUKCJA: USA 2018