Wczytywanie...

TERAZ ALBO NIGDY - PRESSBOOK I ZDJĘCIA DOSTĘPNE

2018-11-16

„Jestem chyba największą fanką Jennifer, ona jest dosłownie wszystkim, czym ja chciałabym być w przyszłości." Vanessa Hudgens

Jestem chyba największą fanką Jennifer, ona jest dosłownie wszystkim, czym ja chciałabym być w przyszłości. Tak więc przed naszym pierwszym spotkaniem, którym miało być czytanie scenariusza, byłam tak zdenerwowana, że położyłam się na ziemi, by się uspokoić”, mówi ze śmiechem Vanessa Hudgens. W filmie „Teraz albo nigdy” aktorka stworzyła razem z Lopez doskonały duet.

 

Obie panie już od 28 grudnia będzie można podziwiać na ekranach kin, a tymczasem do biura prasowego nawww.monolith.pl trafiły pressbook i kadry.

 

 

TERAZ ALBO NIGDY (Second Act)

PREMIERA: 28 GRUDNIA

 

 

Reżyseria: Peter Segal (“Dwóch gniewnych ludzi”, “50 pierwszych randek”)

 

Obsada:

•       Jennifer Lopez („Jak urodzić i nie zwariować”, „Sposób na teściową”, „Powiedz tak”,

„Pokojówka na Manhattanie”, „Co z oczu, to z serca”)

•       Vanessa Hudgens („Spring Breakers”, „Podróż na tajemniczą wyspę”,

„Sucker Punch”)

•       Treat Williams („127 godzin”, „Zdrada”, „Hair”, „Dawno temu w Ameryce”, „Nieugięci”)

•       Milo Ventimiglia („Grace księżna Monako”, „Sezon na zabijanie”, „Herosi”)

 

 

Gatunek: komedia

Produkcja: USA 2018

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

 

Przebojowa komedia o kobiecie, która dostaje od życia szansę, by pójść na całość i dostać się na szczyt!

 

Film twórców takich hitów jak „Pokojówka na Manhattanie” i „50 pierwszych randek”.

 

Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha.