Wczytywanie...

ROBIN HOOD JAKIEGO NIE ZNACIE - PREMIERA KLIPÓW!

2018-11-15

Jeśli wydaje wam się, że przez lata obcowania z różnymi filmami i serialami poznaliście legendarnego brytyjskiego banitę na wylot, po seansie „Robin Hooda: Początku” zmienicie zdanie.

Jeśli wydaje wam się, że przez lata obcowania z różnymi filmami i serialami poznaliście legendarnego brytyjskiego banitę na wylot, po seansie „Robin Hooda: Początku” zmienicie zdanie.

Tym razem w postać Robina z Loxley wcieli się Taron Egerton, który z pomocą Małego Johna (Jamie Foxx), po raz pierwszy zbuntuje się przeciwko władzom skorumpowanego królestwa.

Doprowadzi to do wielu spektakularnych bitew, wzięcia udziału w imponujących sekwencjach walk oraz odkrycia znaczenia prawdziwej przyjaźni. Znajdzie się też miejsce na zaskakujący wątek miłosny.

 

Taron Egerton, od czasów przełomowej roli w „Kingsman: Tajne służby” jest uznawany za nadzieję brytyjskiego kina. „W Robin Hoodzie: Początku nie ma nic, co można by określić jako tradycyjne odczytanie legendy Robin Hooda. Nigdy jeszcze nie widzieliście tej postaci w takiej formie”, zachwala projekt aktor. „Nie trzymaliśmy się wiernie realiów czasów, w których Robin prawdopodobnie żył, chcieliśmy stworzyć film na wskroś współczesny, dynamiczny, zapewniający świetną rozrywkę pokoleniu widzów, które zostało wychowane na zupełnie innym doświadczaniu filmowych scen akcji”.

 

Robin Hood: Początek” w kinach od 29 listopada.

 

Na 2 tygodnie przed polską premierą filmu, udostępniliśmy fragmenty filmu:

 

https://youtu.be/zgHbSSQt1Do

https://youtu.be/j_DB8B_BYBA

https://youtu.be/2suwmv96TYI

https://youtu.be/qDHglbQ87AU

 

 

Robin Hood: Początek

(Robin Hood)

PREMIERA: 29 LISTOPADA

Zwiastun: https://youtu.be/-Ms4cGi71PQ

 

 

REŻYSERIA:

Otto Bathurst („Peaky Blinders”)

 

OBSADA:

Taron Egerton („Kingsman: Tajne służby”, „Eddie zwany Orłem”, „Legend”)

Jamie Foxx („Ray”, „Django”, „Zakładnik”, „Prawo zemsty”)

Jamie Dornan („Pięćdziesiąt twarzy Grey’a”, „Ciemniejsza strona Grey’a”)

Eve Hewson („Most szpiegów”, „Wszystkie odloty Cheyenne’a”, „Więzy krwi”)

 

OBSADA POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ:

Józef Pawłowski: Robin z Loxley/Robin Hood

Błażej Wójcik: Jaha/John

Maria Pawłowska: Marion

Michał Mikołajczak: Szkarłatny Will

Marek Kalita: Szeryf Nottingham

Przemysław Glapiński: Braciszek Tuck

Miłogost Reczek: Kardynał

Maciej Maciejewski: Gisbourne

 

Leonardo DiCaprio przedstawia zupełnie nowe spojrzenie na postać jednego z najsłynniejszych bohaterów wszech czasów. Robin Hood wyrasta tu na pierwowzór wielu współ­czesnych superbohaterów.

Robin Hood to już nie rozbójnik z Sherwood, ale wojownik gotów rzucić wyzwanie potężnej armii i skorumpowanej władzy.

 

Zrealizowana z wielkim rozmachem, pełna przygód, wielkich scen bitew­nych i humoru opowieść o narodzinach legendy Robina z Sherwood.

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina - piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin posta­nawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kom­panem i nauczycielem staje się dawny wróg Mały John. Już wkrótce w mie­ście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który obiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wyma­gają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

 

GATUNEK: przygodowy / akcja

PRODUKCJA: USA 2018