Wczytywanie...

PASIKONIK TONIK ZAPRASZA DO ZABAWY!

2018-07-18

Już w najbliższy piątek na ekrany kin wejdzie „Co w trawie piszczy”, kolorowa animacja idealna na pierwsze wyście z dzieckiem do kina!

Już w najbliższy piątek na ekrany kin wejdzie „Co w trawie piszczy”, kolorowa animacja idealna na pierwsze wyście z dzieckiem do kina!

Ta opowieść czaruje humorem i uczy uniwersalnych wartości jakimi są przyjaźń i lokalna wspólnota.

W polskim dubbingu udział wzięły gwiazdy Youtube’a, a wśród nich m.in.: Magda Bereda,Laura OgrodowczykAmelie (Amelia Batóg) Wikusiowo (Wiktoria Batóg).

Na kanale Youtube udostępniliśmy właśnie wierszyki w ich wykonaniu, mamy nadzieje, że dostarczą Państwa pociechom sporo frajdy!

https://youtu.be/iahqf7HZQyE

https://youtu.be/ebuHl4GLc4U

https://youtu.be/j8_rurrr0bs

Przypominamy również o dostępności making of: https://youtu.be/5bVkqaaZrHM

I zachęcamy do wspólnej zabawy z Pasikonikiem Tonikiem J

CO W TRAWIE PISZCZY

(Tall Tales)

PREMIERA: 20 LIPCA 2018

Zwiastun: https://youtu.be/GRq3m6h3JbI

 

 

Reżyseria: Antoon Krings & Arnaud Bouron

 

Gatunek: animowana komedia przygodowa

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Produkcja: Francja / Luksemburg

 

Porywająca kolorami i czarująca humorem animowana komedia o tym, że nawet najmniejsi bohaterowie mogą przeżywać największe przygody!

 

Opowieść o pewnym niesfornym pasikoniku, który musi udowodnić swoim nowym przyjaciołom i ukochanej pszczółce, że nie jest takim lekkoduchem za jakiego go mają.

 

Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych „układów” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.